Menu

Vindere 2007

 

Piger A (11:11)              
Nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
8 PA Høng/Løve IF - Herlev IF

0

-

4

6 PA Himmelev-Veddelev - Nivå-Kokkedal

1

-

1

7 PA Skibby IK - FC Damsø 1

4

-

4

23 PA Herlev IF - HIK

5

-

0

22 PA Skibby IK - Høng/Løve IF

2

-

1

24 PA Himmelev-Veddelev - FC Damsø 1

0

-

3

               
38 PA HIK - Skibby IK

1

-

0

36 PA Nivå-Kokkedal - Herlev IF

0

-

4

37 PA Høng/Løve IF - Himmelev-Veddelev

2

-

1

49 PA Nivå-Kokkedal - Skibby IK

1

-

2

53 PA FC Damsø 1 - HIK

0

-

5

Søndag              
69 PA FC Damsø 1 - Herlev IF

0

-

1

67 PA Nivå-Kokkedal - Høng/Løve IF

0

-

2

68 PA Himmelev-Veddelev - HIK

0

-

5

80 PA Herlev IF - Skibby IK

0

-

0

79 PA HIK - Høng/Løve IF

3

-

0

               
87 PA Skibby IK - Himmelev-Veddelev

1

-

0

86 PA FC Damsø 1 - Nivå-Kokkedal

1

-

2

104 PA Høng/Løve IF - FC Damsø 1

0

-

2

103 PA HIK - Nivå-Kokkedal

2

-

1

102 PA Herlev IF - Himmelev-Veddelev

5

-

0

 


 

Piger B              
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
16 PB Lyngby BK - Vipperød BK

2

-

0

15 PB Allerød FK - Hellas

5

-

0

30 PB FC Damsø-2 - Lyngby BK

0

-

2

29 PB Vipperød BK - Allerød FK

2

-

2

               
44 PB Hellas - FC Damsø-2

0

-

1

50 PB Lyngby BK - Allerød FK

1

-

2

54 PB Vipperød BK - Hellas

2

-

0

Søndag              
61 PB Hellas - Lyngby BK

0

-

6

62 PB FC Damsø-2 - Vipperød BK

0

-

3

63 PB Allerød FK - FC Damsø-2

3

-

0

               
               
Piger B - Finalerunde          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
81 PBS Vipperød BK - Lyngby BK

0

-

1

88 PBS Allerød FK - Vipperød BK

1

-

0

105 PBS Lyngby BK - Allerød FK

0

-

3

               
Piger B - 4. - 5. plads          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
95 PBS FC Damsø-2 - Hellas

1

-

0

 


 

Lilleputpige A - Pulje 1          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
1 LPA1 Hillerød GI-1 - Nivå-Kokkedal

10

-

0

2 LPA1 Allerød FK-1 - B.1921

2

-

3

17 LPA1 HIK -

Hillerød GI-1

3

-

8

18 LPA1 Nivå-Kokkedal - Allerød FK-1

1

-

4

               
31 LPA1 B.1921 - HIK

5

-

3

45 LPA1 Hillerød GI-1 - Allerød FK-1

5

-

0

46 LPA1 Nivå-Kokkedal - B.1921

1

-

3

Søndag              
55 LPA1 Allerød FK-1 - HIK

1

-

4

56 LPA1 B.1921 - Hillerød GI-1

0

-

1

70 LPA1 HIK - Nivå-Kokkedal

5

-

2

               
               
Lilleputpige A - Pulje 2          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
9 LPA2 FC Damsø-1 - Vallensbæk IF-1

3

-

0

10 LPA2 Vipperød - Lyngby

0

-

11

               
32 LPA2 FC Damsø-1 - Vipperød

5

-

0

39 LPA2 Vallensbæk IF-1 - Lyngby

1

-

5

Søndag              
72 LPA2 Lyngby - FC Damsø-1

0

-

1

71 LPA2 Vallensbæk IF-1 - Vipperød

4

-

0

               
               
Lilleputpige A - Slutkampe          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
Kamp om 7. - 8. plads              
85 LPAS Allerød FK-1 - Vipperød

3

-

0

Kamp om 5. - 6. plads              
84 LPAS Vallensbæk IF-1 - HIK

0

-

6

Kamp om 3. - 4. plads              
91 LPAS B.1921 - Lyngby

3

-

2

FINALE - Kamp om 1. - 2. plads              
98 LPAS FC Damsø-1 - Hillerød GI-1

1

-

4

 

 


 

 

Lilleputpige B            
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
11 LPB B.1901 - Vallensbæk IF-2

6

-

2

12 LPB Allerød FK-2 - Taastrup FC

0

-

2

25 LPB Hillerød GI-2 - FC Damsø-2

3

-

1

26 LPB B.1901 - Taastrup FC

1

-

7

               
40 LPB Vallensbæk IF-2 - Hillerød GI-2

0

-

8

41 LPB FC Damsø-2 - Allerød FK-2

1

-

2

51 LPB Hillerød GI-2 - B.1901

13

-

0

52 LPB Taastrup FC - FC Damsø-2

1

-

0

Søndag              
64 LPB Allerød FK-2 - Vallensbæk IF-2

3

-

1

65 LPB Taastrup FC - Hillerød GI-2

2

-

3

77 LPB B.1901 - Allerød FK-2

2

-

1

78 LPB Vallensbæk IF-2 - FC Damsø-2

2

-

0

               
93 LPB Hillerød GI-2 - Allerød FK-2

2

-

1

94 LPB Vallensbæk IF-2 - Taastrup FC

0

-

8

92 LPB FC Damsø-2 - B.1901

0

-

3

 


 

 

Miniputpige A            
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
13 MPA B.1901-1 - Allerød FK

0

-

5

14 MPA Taastrup FC-1 - FC Damsø 1

1

-

0

27 MPA HIK-1 -

B.1901-1

6

-

0

28 MPA Allerød FK - Taastrup FC-1

1

-

1

               
42 MPA FC Damsø 1 - HIK-1

2

-

5

43 MPA B.1901-1 - Taastrup FC-1

1

-

5

99 MPA Allerød FK - FC Damsø 1

3

-

0

Søndag              
57 MPA Taastrup FC-1 - HIK-1

0

-

0

66 MPA FC Damsø 1 - B.1901-1

0

-

2

73 MPA HIK-1 - Allerød FK

2

-

0

               
               
Miniputpige A - Finalerunde          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
82 MPAS Allerød FK - Taastrup FC-1

0

-

2

89 MPAS HIK-1 - Allerød FK

1

-

0

100 MPAS Taastrup FC-1 - HIK-1

0

-

0

               
Miniputpige A - 4. - 5. plads          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
90 MPAS B.1901-1 - FC Damsø 1

1

-

3

 


 

 

Miniputpige B            
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Lørdag              
3 MPB Taastrup FC-2 - HIK-2

2

-

0

4 MPB Fløng-Hedehusene - B.1901-2

3

-

0

5 MPB Lyngby BK - Taastrup FC-2

0

-

1

19 MPB HIK-2 - Fløng-Hedehusene

3

-

1

               
20 MPB B.1901-2 - Lyngby BK

0

-

4

21 MPB Taastrup FC-2 - Fløng-Hedehusene

5

-

0

33 MPB HIK-2 - B.1901-2

6

-

1

Søndag              
34 MPB Fløng-Hedehusene - Lyngby BK

0

-

1

35 MPB B.1901-2 - Taastrup FC-2

0

-

7

47 MPB Lyngby BK - HIK-2

3

-

1

               
               
Miniputpige B - Finalerunde          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
48 MPBS HIK-2 - Lyngby BK

2

-

0

58 MPBS

Taastrup FC-2

- HIK-2

4

-

0

59 MPBS Lyngby BK -

Taastrup FC-2

1

-

2

               
Miniputpige B - 4. - 5. plads          
Kamp nr. Rk. Hold - Hold Resultat
Søndag              
60 MPBS Fløng-Hedehusene - B.1901-2

3

-

1

NykobingFC.dk bruger cookies for at kunne give dig den absolut bedste oplevelse. Ved at bruge vores side accepterer du brugen af cookies, der er beskrevet i vores cookiepolitik.
Læs mere!